redhotchilipeppersthebest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
redhotchilipeppersthebest

RHCP are the best
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Udjite ovde i ne osudjujte me!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 187
Godina : 29
Datum upisa : 05.01.2008

Udjite ovde i ne osudjujte me! Empty
PočaljiNaslov: Udjite ovde i ne osudjujte me!   Udjite ovde i ne osudjujte me! Icon_minitimeUto Jan 29, 2008 11:25 pm

Ovako.....dugo sam razmisljala o violetinom prisustvu na forumu...i zakljucila sam da je ona u stvari dobra devojcica koja keva i neki stariji od nje kvare....Violeta slobodno ostani na forumu i pisi na njemu samo bih te zamolila da ne pises besmislene postove i da ne spamujes(sto se odnosi i na druge clanove) ,da se ne predstavljas lazno i da budes iskrena ! ! !


Brisem postove ,banujem i sve to samo te molim da ne dodj edo toga...da [postujes pre svega mene i moj trud da ovo postane nesto od foruma.....dobrodosla! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://redhotchilipeppers.serbianforum.info
****W!k!c{@}***

****W!k!c{@}***


Broj poruka : 99
Datum upisa : 28.01.2008

Udjite ovde i ne osudjujte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udjite ovde i ne osudjujte me!   Udjite ovde i ne osudjujte me! Icon_minitimeUto Jan 29, 2008 11:30 pm

Molim?! Ne verujem! Jel ti znas sta si napisala?? Dobro, ako znas... ALi.... NE VERUJEM... Znaci postovacu pravila.... Samo mi reci da li si napisala pravila foruma da ih procitam!! Necu spamovati, bicu iskrena, znaci slobodno brisi, banuj... OK! Postovacu tvoj trud.. 0K!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 187
Godina : 29
Datum upisa : 05.01.2008

Udjite ovde i ne osudjujte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udjite ovde i ne osudjujte me!   Udjite ovde i ne osudjujte me! Icon_minitimeUto Jan 29, 2008 11:31 pm

Imas pravila procitaj ih ! Znam tacno sta sam napisala i znam da mnogi dele moje misljenje sto se tice keve i tvojih "drugova"!!!! NE POTCENJUJ MENE NI DRUGE CLANOVE!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://redhotchilipeppers.serbianforum.info
Sponsored content





Udjite ovde i ne osudjujte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udjite ovde i ne osudjujte me!   Udjite ovde i ne osudjujte me! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Udjite ovde i ne osudjujte me!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
redhotchilipeppersthebest :: Lets talk about.....-
Skoči na: