redhotchilipeppersthebest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
redhotchilipeppersthebest

RHCP are the best
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 kineski horoskop

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 227
Godina : 28
Location : ***On_tHE_OtHErSiDE***
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 2:09 am

naterali ste me da trazim sta sam u kineskom...evo sad da vam pokazem sta pise za sve vas

Milica & ja: Vaš znak u kineskom horoskopu je Vepar
Element: Drvo
Polaritet: (-)

Opšte osobine: Poštenje, popularnost, veselost, traženje zadovoljstva.

Karakter: Drveni Vepar je dobrodušan, ali pomalo i prevrtljiv, posebno kada ideje treba pretvoriti u djela.

Osnovne crte: Poštenje, popularnost, veselost, traženje zadovoljstva. OpŠte crte. “Grubi dijamant” je fraza koja najbolje objašnjava karakter tipicnog Vepra. Njegovo ponašanje može da pruži utisak pomalo cinicne grubosti, ali ispod grube vanjštine je krajnje poštena, osoba mekog srca. Veprovi su lojalni i veoma plemeniti prijatelji. Njihova plemenitost je, pak, dvostrana; rado ce podijeliti posljednju paru s prijateljem i ocekuju da i prijatelji istom mjerom uzvrate. Ako njegova plemenitost nije uzvracena, brzo ce okoncati takvo prijateljstvo. Veprovi su poznati po humoru i veselosti. To je posebno ocito nakon i za vrijeme dobrog jela i na zabavama i društvenim skupovima. Društvenost i prijatnost Veprova obicno im osigurava popularnost medu prijateljima i uspješnost u karijeri. Rijetko ce, medutim, Vepar uspjeti na nekom polju na kome je potrebna diplomatija. Takticnost nije jedna od njegovih vrlina.




Ticky&Tashy &Mirsad Vaš znak u kineskom horoskopu je Pijetao
Element: Voda
Polaritet: (-)

Opšte osobine: Neobično ponašanje, netakti čnost, duhovitost, efikasnost, dobar glumac.

Karakter: Vodeni Pijetao je najintelektualniji i najlucidniji u porodici, iako je njegov stvarni talenat zakocen sklonošcu da se koncentriše na male detalje iskljucujuci znatno važnije stvari.

Osnovne crte: Kineska rijec za ovaj životinjski simbol znaci “pile”, ali kako ljudske osobine više lice onim tradicionalno vezanim za pjetlica, a ne za kokicu, ovdje se zove Pijetao. Pijetlovi su dobri s novcem, veoma su disciplinirani i uživaju da organizuju ljude i stvari. Oni to veoma dobro cine i mnogo znaju, i žele da drugi toliko znaju, stoga su skloni da se hvataju u koštac s vlastitim sposobnostima, da “kukuricu kao pijetlovi na krovu”. Njihovo kukurikanje je manje monotono od njihovih pticijih nadimaka pošto su obicno zabavni i informativni sagovornici. Oni koji zabavljaju druge na zabavama, uz pice ili za vecerom. Kod vecine Pijetlova postoji pozorišni element - uživaju u glumi, docekuju aplauze i obožavaju da su u centru pažnje. Medutim, kod mnogih Pijetlova postoji žica neobicnog - covjek nikad nije siguran da li je njegova ekscentricnost stvarna ili samo još jedan nacin da privuce pažjiju. Uz ovo ide i sklonost netakticnoj kritici i upozorenjima drugima kako da žive. Ipak je prijatno poznavati Pijetlove, jer njihove vrline nadmašuju njihove mane.


Admin: Gospođo Teodora, Vaš znak u kineskom horoskopu je Pas
Element: Drvo
Polaritet: (+)

Opšte osobine: Poštenje, privrženost, otvorenost, objektivnost, inteligencija.

Karakter: Drveni Pas je daleko fleksibilniji od Metalnog, topliji je i plemenitiji i stoga je i omiljeniji.

Osnovne crte: Pas je prijatelj, ljubazan, alturista i nikad nece napustiti prijatelja u nevolji. Veoma je fer i nepravdu prema drugima mrzi istom snagom kao da je ucinjena prema njemu. Njegova zaokupljenost pravednošcu i ispravnošcu ponekad ga vodi da sagleda svijet na prilicno jednostavan nacin. Sve i svakog vidi kao crno i bijelo: nema nijansi sivog. Ljudi i institucije su dobri ili loši, lijepi ili ružni. Pas maltene nije u stanju da ocijeni da vecina nas ima pomiješane motive za naše akcije, da ima i dobrog u najgorem od nas, da grijeha ima i kod svetaca, onih koji imaju najviše Vrlina. Ovo njihovo sljepilo prema svijetu koji ih okružuje ne znaci da su Psi neinteligentni. Naprotiv, imaju snažan, logican um i cesto veliku pronicljivost. Ponekad je ova pronicljivost obojena nepovjerenjem. Psi osjecaju izvjesnu sumnju prema strancima i brinu ih motivi onih koje dobro ne poznaju. Iako su Psi veoma ratoborni, posebno kada osjecaju da se protive nepravdi, nisu normalni ili konstitucionalno agresivni: oni se samo bore kada osjecaju da su oni ili njihovi prijatelji napadnuti. Sve u svemu, Psi su zadivljujuci ljudi: ako imate Psa za prijatelja, Vi ste veoma sretni.



sad znate sta ste u kineskom...ako jos nekog interesuje dacu mu link , pa nek sam proveri Razz:P:P
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 187
Godina : 29
Datum upisa : 05.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 11:24 am

heheeh divnooooo!
Nazad na vrh Ići dole
https://redhotchilipeppers.serbianforum.info
Fender

Fender


Broj poruka : 78
Godina : 31
Location : 600 kilometara od Budve
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 5:28 pm

A ja?Ccc
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 227
Godina : 28
Location : ***On_tHE_OtHErSiDE***
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 5:35 pm

daj mi datum rodjenja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Fender

Fender


Broj poruka : 78
Godina : 31
Location : 600 kilometara od Budve
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 8:28 pm

Sve pise kad udjes u moj profil
Nazad na vrh Ići dole
*gile 2002*

*gile 2002*


Broj poruka : 222
Location : Anthony's room....:)
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 9:08 pm

Ti si MAJMUN!!!!Ehehehe
Nazad na vrh Ići dole
http://comilrhcp4ever.forumotion.com
Fender

Fender


Broj poruka : 78
Godina : 31
Location : 600 kilometara od Budve
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 9:13 pm

To vidim i sam,sta pise Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*gile 2002*

*gile 2002*


Broj poruka : 222
Location : Anthony's room....:)
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 9:14 pm

Ok...
Nazad na vrh Ići dole
http://comilrhcp4ever.forumotion.com
****W!k!c{@}***

****W!k!c{@}***


Broj poruka : 99
Datum upisa : 28.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 12:13 am

A ja?? 28.04.
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 227
Godina : 28
Location : ***On_tHE_OtHErSiDE***
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 12:14 am

magarac Cool ..salim se...videcu posle ,. mrzi me sad....
Nazad na vrh Ići dole
****W!k!c{@}***

****W!k!c{@}***


Broj poruka : 99
Datum upisa : 28.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 12:17 am

cccc..... pls!! dobro.... a sto ti je prvo palo na pamet magarac?? da ne pitam... znam
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 227
Godina : 28
Location : ***On_tHE_OtHErSiDE***
Datum upisa : 06.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 12:23 am

š'a te briga CoolVery Happy
Nazad na vrh Ići dole
****W!k!c{@}***

****W!k!c{@}***


Broj poruka : 99
Datum upisa : 28.01.2008

kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 3:10 pm

Pa znam sto!! La, la..... Ajde kada ces mi pogledat?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kineski horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: kineski horoskop   kineski horoskop Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kineski horoskop
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
redhotchilipeppersthebest :: Lets talk about.....-
Skoči na: