redhotchilipeppersthebest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
redhotchilipeppersthebest

RHCP are the best
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Live in Indjija...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*gile 2002*

*gile 2002*


Broj poruka : 222
Location : Anthony's room....:)
Datum upisa : 06.01.2008

Live in Indjija... Empty
PočaljiNaslov: Live in Indjija...   Live in Indjija... Icon_minitimePon Jan 14, 2008 5:29 pm

Ko je bio???Vasi utisci...Slike...Snimci...
Nazad na vrh Ići dole
http://comilrhcp4ever.forumotion.com
Ticky & Tony forever

Ticky & Tony forever


Broj poruka : 72
Godina : 30
Datum upisa : 05.01.2008

Live in Indjija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Live in Indjija...   Live in Indjija... Icon_minitimePon Jan 14, 2008 10:48 pm

Da, ja sam bila.... Joooooj, sta da vam kazem... Bilo mi je DIIIIIIIVVVVVVVVNNNNNNOOOOOO!!! To je bio najlepsi dan u mom zivotu... I Nikada, ali nikada ga necu zaboraviti.... Bila sam u prvom redu.... VIDELA SAM MOJE "BOGOVE" IZ PRVOG REDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... Ceo koncert sam preplakala.... A kada je Anth, moja ljubav lepa, izasao, kada nisam pala... Morala sam da se drzim za drugaricu i nekog decka.. Da se nismo drzale njega pale bismo i jedna i druga..... Znaci... Jeste da ceo taj dan nisam znala gde se nalazim niti kako se zovem, meno je bilo prelepo... Cak nista nisam ni jela... Nisam bila u stanju.... A stajala sam 24h... Nisam sela ni na trnutak... I sve bih to ponovo uradila... Posle koncerta, jedno 3,4 meseca nisam mogla da slusam nijednu, ali bukvalno nijednu njihovu pesmu!!! I sada kada ih cujem, rasplacem se kao debilcina, posebno pesme sa koncerta... Svaki dan se setim svega, i ubedacim se, a posle ne mogu da dodjem sebi... Joooooooj, kada vidim slike, snimke...ubijam se... A posebno one sa koncerta!!! A, niko, bas niko ne moze da me razume... Tako da mi je jos gore... Niko nikada nije nekog tako voleo kao sto ja njih volim i kao sto volim Antha.... I uvek cu se kajati sto nisam preskocila jeb*** ogradu... Ali, sada samo cekam da dodju ponovo... Bar negde blizu Srbije... Nadam se da ce me moji pustiti, a i ako ne budu, pobecicu od kuce... Sve bih dala samo da opet odem, da ih vidim uzivo, da cujem MOJU NAJVECU LJUBAV NA SVETU! I nadam se da hocu... Sigurna sam... Moram... Inace... Jooooj, samo da ga zagrlim i poljubim...
Btw, znam da vas sve ovo smara, ali molim vas nemojte da mi zamerite jer je sve ovo jace od mene...

Sada mi je malo bolje... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://tickyrhcp4ever.forumotion.com/index.htm
*gile 2002*

*gile 2002*


Broj poruka : 222
Location : Anthony's room....:)
Datum upisa : 06.01.2008

Live in Indjija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Live in Indjija...   Live in Indjija... Icon_minitimeČet Jan 24, 2008 7:42 pm

Ticky & Tony forever ::
Morala sam da se drzim za drugaricu i nekog decka.. Da se nismo drzale njega pale bismo i jedna i druga!!!

E sto se ovga tice NEMOJ SRATI,jer me to UZASNO NERVIRA!!!!!!

Ticky & Tony forever ::
Niko nikada nije nekog tako voleo kao sto ja njih volim i kao sto volim Antha....

Tijana....slusaj...Postoji neka osoba koja na Peperse ne ceka jebena 3-4 meseca!!!Neko ceka po 20-30 godina....Pa zamisli kako je njima bilo!!!Necu da se raspravljam ali stvarno nije u redu da pises tako nesto...SHVATI!!!POSTOJI MNOOOOOOGO VECIH FANOVA OD TEBE KOJE PEPPERSE SLUSAJU NE 2 GOD.VEC PO 20GOD I VISE!!!!Ne kazem ja da ti nisi fan ALI JBT,NISI NAJVECI!!!!Sada me mnoooogo podsecas na Andjelku!!!



Ticky & Tony forever ::
Btw, znam da vas sve ovo smara, ali molim vas nemojte da mi zamerite jer je sve ovo jace od mene...

NARAVNO DA NAS SMARA!!!ZATO U OVU TEMU VISE NE ULAZI!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://comilrhcp4ever.forumotion.com
Sponsored content





Live in Indjija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Live in Indjija...   Live in Indjija... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Live in Indjija...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
redhotchilipeppersthebest :: Live -the best of RHCP-
Skoči na: