redhotchilipeppersthebest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
redhotchilipeppersthebest

RHCP are the best
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 187
Godina : 29
Datum upisa : 05.01.2008

Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Empty
PočaljiNaslov: Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???   Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 11:46 pm

Ja sam na veoma cudan nacin ..a vi????
Nazad na vrh Ići dole
https://redhotchilipeppers.serbianforum.info
*Zaljubljena*

*Zaljubljena*


Broj poruka : 57
Godina : 31
Datum upisa : 15.01.2008

Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???   Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 12:17 am

Moja nastawnica matematike (priwatno) njih slusa od kad je bila tinejdzerka (a sad inace ima otprilike 35 godina),i kad sam jednom otisla kod nje na cas, ona je upalila muziku i ja sam pitala: "Hej,ti slusas rock?", i ona mi je potwrdno odgoworila,i posle toga nismo pricale o tome. Onda sam se u januaru 2007. nalozila na pesmu "Snow" i "Tell me baby", i pitala je ima li ih ona. Rekla je: "Au,cowece,ja imam swe pesme od Peppersa,oni su mi omiljena grupa otkad znam za sebe!" Ja sam rekla: "Super! Donecu ti CD da mi narezes pesme,pa cu ja wideti koje mi se swidjaju,a koje ne." Od trenutka kad sam dosla kuci i cula pesme: Slow Cheetah, Make you feel better, Storm in a teacup, So much I, Charlie, She looks to me...Znala sam da je to to! Very Happy I onda sam pocela swe wise i wise da se interesujem za njih, skidala slike sa neta, biografije, swe...A samo 2 meseca kasnije cula sam da dolaze u Srbiju i medju prwima kupila karte za koncert (otprilike dan,dwa posle objawe koncerta).
P:S: A sto se tice moje nastawnice matisa,ona je najweci lik na swetu!!! OBOZAWAM JE!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 227
Godina : 28
Location : ***On_tHE_OtHErSiDE***
Datum upisa : 06.01.2008

Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???   Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 12:21 am

ja sam cula od Tamare i Tijane za njih...i isto kao Tasha cim sam cula nekoliko pesama znala sam da je to to Very Happy:D ....XexE...
Nazad na vrh Ići dole
*Zaljubljena*

*Zaljubljena*


Broj poruka : 57
Godina : 31
Datum upisa : 15.01.2008

Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???   Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 12:22 am

XeXeXe, ali ja sam prwa!!! Razz Razz tongue bounce
Salim se.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica94

sonjica94


Broj poruka : 6
Godina : 30
Location : Beograd
Datum upisa : 07.04.2008

Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???   Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Icon_minitimePon Apr 07, 2008 5:22 pm

Drug mi je preneo zarazu. Pustio je Californication i od tada nisam mogla da prestanem da ih slusam...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 187
Godina : 29
Datum upisa : 05.01.2008

Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???   Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Icon_minitimePon Apr 07, 2008 9:26 pm

slicno....
Nazad na vrh Ići dole
https://redhotchilipeppers.serbianforum.info
Sponsored content





Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???   Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada i KAKO ste poceli da slusate Bogove???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Slike kada sam bio sasvim maji....
» Sta trenutno slusate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
redhotchilipeppersthebest :: Red Hot Chili Peppers- Funky Souls-
Skoči na: